Dobry lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

1.mariusznowak » 18 maja 2016, 12:12

Witajcie, poszukuje lekarza z Zielonej Góry oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia wg mnie jest tam nieodpowiedni. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który sprawnie postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:09

Dzień doby. Miałem ten sam kłopot co ty z córką. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku gabinetów. Nie było kłopotu z zamówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, iż lekarz miał pojęcie jaki lek przepisać i dziecko potem już mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie leków.

podobne tematy:
Cytuj

3.maxkolonko » 19 maja 2016, 11:46

Masz rację, u nas w przychodni to tylko potrafią recepty wypisywać. W kółko te same leki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml