Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

1.mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Cześć, szukam rzetelnego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Podzwoniłem do kilku, lecz ceny mają astronomiczne. Od 100 do 350 złotych za wyczyszczenie komina. Jak zapytałem się skąd taka różnica w cenie to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
Cytuj

2.podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie wiem do kogo telefonowałeś lecz jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od klienta. 250 zł za przeczyszczenie komina to paranoja. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie jak czyści dwa przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Inkasuje za to 150 zł. Natomiast jeśli nie jesteś w stanie znaleźć uczciwego kominiarza to zajrzyj na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=158 - na pewno znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do różnych prac przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem sprawdzę komentarze o wybranych fachowcu.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml