Ekipa, która wykonana meble na wymiar

1.annasowa90 » 18 maja 2016, 10:40

Witajcie wszyscy. Poszukuje ekipy remontowej, która potrafi zrobić zabudowę meblową wysokiej jakości na zamówienie. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy potrafią zmontować tylko nieskomplikowaną meblościankę. Chciałbym mieć jakość wykonania jak na tej stronie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Od razu widać, że firma zna się na swojej pracy i robi dobrej jakości produkty. Ktoś ma może namiary na takich fachowców?

podobne tematy:
Cytuj

2.henryk1965 » 18 maja 2016, 11:08

A w Internecie nic nie znalazłeś? Nie wierzę, że w Polsce nie ma takich ekip stolarskich. Należy odpowiednio poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie zdjęciami. Wtedy będziesz widział od razu zdjęcia. Łatwiej znaleźć coś konkretnego.

podobne tematy:
Cytuj

3.adriansola » 19 maja 2016, 11:09

Wystarczy, że należycie poszperasz w Internecie. Takich przedsiębiorstw jest od groma. Występują również specjalistyczne strony, które posiadają bazy takiego rodzaju firm. Wystarczy odrobinę zachodu i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu jest link do takiej strony: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie masz sporo przedsiębiorstw, które świadczą usługi stolarskie. Dużo z nich zapewne robi meble na wymiar.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml