Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

1.mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Dzień dobry. Wypatrywałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz odszukałam ciekawą ofertę. A więc podobno produkt taki jak olej laurowy ma takie właściwości, jakie pomagają zwalczać wypryski oraz trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Jednak nie mam bladego pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezcelowo pieniędzy. Proszę, wobec tego o wypowiedzenie się osób, jakie miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:
Cytuj

2.henryk1965 » 28 paź 2016, 11:14

Dzień dobry. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na skórę. Sama miałam trudności z cerą i w szeregu przypadków pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to wybitnie krępujące i wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na stosowanie oleju kłopoty zniknęły. Rzeczywiście wolno wykorzystywać ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać ponieważ jest w pełni bezpieczny. Do tego używam go na włosy to naturalnie dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na odpowiednie łupieżu. Stanowczo z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml