Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

1.annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Witam. Ostatnimi czasy nieraz słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, lecz również i poza nim. Suma takich szkoleń nie jest wielka, niemniej jednak ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? W jaki sposób wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Mimo to wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Może, w takim razie powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały uczestnictwo w rozmaitych kursach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Witam. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic istotnego oraz przydatnego chyba właściwie szkoda Twojego czasu. Mimo to większa część kursów jest wybitnie znacząca i korzystna. Z doświadczenia wiem, że takie oryginalne zdolności poszerzają horyzonty i pomagają odnaleźć lepszą pracę lub otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to ponieważ jeśli koszt szkolenia nie jest znaczny to może należałoby spróbować oraz posiadać pionierskie doświadczenia i umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom oraz szczerze polecam.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml