Która winda będzie najlepiej działa w małej firmie?

1.henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Cześć. Jestem w trakcie przebudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku dwupoziomowym i sporym uproszczeniem produkcji było by założenie jakieś windy towarowej, która by transportowała rzeczy pomiędzy piętrami. Zajmujemy się produkcją odzieży skórzanej. Więc wielkość windy nie musi być jakaś ogromna. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego myślę o jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeżeli myślisz o jakimś wybranym modelu widny to trzeba było napisać. Dobre platformy towarowe wyszukasz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/07/14/fizjoterapia-czy-warto-podejmowac-sie-uslug-zas-jaki-szpital-najtrafniej-dobrac . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi potrzebujesz platformy towarowej o dość małym udźwigu. Dlatego możesz zamontować niestandardowe windy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie potrzebny mocniejszy udźwig windy towarowej to będzie w przyszłości kłopot. Może od razu zamontować platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml