Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

1.adriansola » 20 wrz 2016, 13:17

Witam was. Mam pytanie dotyczące promocji witryny internetowej w wyszukiwarce. Prowadzę drobny biznes związany z obróbką CNC. I mam ochotę zainwestować trochę w reklamę swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do posiadanej strony, aby ułatwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy znają się na pozycjonowaniu strony. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
Cytuj

2.maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Witaj kolego. Na wstępie napiszę, że posiadasz należycie wykonaną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z pozycjonowaniem jej w wyszukiwarce nie powinno być żadnych problemów. Tak, więc możesz śmiało szukać firmy, która będzie wykonywała dla ciebie pozycjonowanie. Natomiast jeżeli chodzi o wybór fraz to są 2 szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, że lepiej pozycjonować frazy globalne. Faktem jest, iż generują więcej wejść na stronę. Lecz czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie potrzebujesz zapytań firm z drugiego krańca kraju. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za takim rozwiązaniem też przemawia koszt usługi. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml