Czy to interesujący pomysł na serwis internetowy?

1.mariusznowak » 19 wrz 2016, 13:29

Cześć. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zleceniem budowy własnego serwisu WWW. Chciałbym aby serwis przynosił mi później korzyści majątkowe. Poszukuje jakieś dochodowej branży, aby konkurencja nie była za wielka. Myślałem o czymś takim jak ten portal. Nie musi to być akurat ta tematyka, gdyż jest mi ona mało znana. Myślałem bardziej o branży motoryzacyjnej. Może strona WWW, która posiada ogłoszenia mechaników samochodowych z całej Polski. Do końca nie posiadam sprecyzowanej na taki serwis. Ogólny zarys to serwis, który posiada wizytówki firm na których zarabiam za wystawienie ogłoszenia. Czy taki biznes w obecnych czasach ma jeszcze rację buty?
Wspólne zabawy, imprezy firmowe na które zaprasza się również dzieci, to coraz powszechniejsze rozwiązania stosowane przez dyrektorów firm. Tego kształtu imprezy firmowe są pozytywnie odbierane przez zaproszonych pracowników. Co więcej, jest to bardzo dobry wstęp do wspaniałej integracji firmowej, jakże innej od typowych wyjazdów integracyjnych.

Rzecz jasna powodzenie integracji pracowników zależy od dużej liczby aspektów. Właściwe pomysły oraz ich realizacja, przygotowanie właściwego budżetu, odpowiednie znalezienie idealnego miejsca i czasu, kiedy wszyscy pracownicy, ich rodziny spotkają się na wspólnej zabawie pod patronatem firmy. W jaki sposób to wszystko powinno wyglądać? Jakiego rodzaju korzyści odnoszą zarówno organizujący, jak i goście?

Niezależnie od wielkości firmy, struktury zatrudnienia, zanim pomyśli się o sukcesie integracji poprzez imprezę firmową, należy mieć jasny ogląd tego, jak wyglądają relacje, atmosfera w firmie. Czemu ma to takie znaczenie? Skoro przyjmuje się, iż piknik firmowy może stać się miejscem integracji, nawiązywania silniejszych relacji wśród pracowników, ich rodzinami, nie może być sytuacji, iż relacje między osobami są niskiej jakości. Może to zaważyć choćby na frekwencji, jakości zabawy podczas imprezy firmowej organizowanej przez firmę. Kiedy zaś stosunki między pracownikami są przyzwoitym poziomie, to impreza firmowa dla pracowników wraz z rodzinami okaże się sukcesem, dającym dobry kapitał na przyszłość, kiedy mowa o prawidłowych relacjach międzyludzkich.
Dobre planowanie imprezy firmowej kluczem do właściwej integracji.

Organizacja imprez firmowych, pikników firmowych dla pracowników powinna opierać się przede wszystkim na dobrym pomyśle i należytej organizacji. Budżet co prawda ma znaczenie, lecz nie każda firma będzie mogła przygotować wielogodzinne spotkanie z niezliczonymi atrakcjami. Dlatego właściwie jest rozpoznać potrzeby pracowników, wiedzieć ile dzieci, w jakim wieku będą się znajdowały. Dzięki temu łatwiej jest zaplanować atrakcje na imprezie firmowej dla rodzin, efektywnie rozpisać budżet. Kluczem do sukcesu to zagwarantowanie rozrywek, które zainteresują wszystkich.

Kardynalnym błędem jest kompletnie nieumiejętne dopasowanie się do preferencji zaproszonych gości. Przygotowanie atrakcji, z których nikt nie będzie korzystał. Zaplanowanie scenariusza imprezy firmowej, który nie angażuje uczestników, zamiast integracji, znakomitej zabawy, narzuca zażenowanie, chęć opuszczenia miejsca pikniku, imprezy firmowej. Rozczarowanie pracowników, a szczególnie ich dzieci w żaden sposób nie przełoży się na integrację.

Coraz częściej pracownicy nie wykazują najmniejszej ochoty, żeby wybrać się na spotkanie firmowe, integrację, pozostawiając rodziny w domach. Dlatego, szczególnie tam, gdzie większość pracowników to osoby z rodzinami, niezbędnym staje się proponowanie imprez firmowych z rodzinami, których jedną z ważniejszych zalet będzie integracja.

Dobrze zorganizowane imprezy firmowe w Radomiu https://e-cen.pl/2022/08/26/miesnie-dna-miednicy-kursy-przez-internet-czy-mozna-sie-na-niego-zarejestrowac/ można zorganizować również w hotelu. Spotkania rodzin pracowników w ramach imprezy firmowej, to również możliwość pokazania najbliższym życia zawodowego, poznania ludzi, z którymi się pracuje, również przełożonych. Właściwie nawiązane kontakty, nowe relacje z pewnością przyczyniają się nie tylko do prawidłowej integracji, ale również choćby do dobrej atmosfery w samym miejscu pracy.

podobne tematy:
Cytuj

2.maxkolonko » 19 wrz 2016, 13:59

Witaj. Z tego co przeczytałem, to nie masz pomysłu na biznes w Internecie i pragniesz wykonać duplikat istniejących rozwiązań, lub co gorsza szukasz gotowego przepisu na sukces. Nie tędy droga kolego. Jak myślisz na poważnie o portalu ogłoszeniowym to po na wstępie powinieneś przygotować porządny biznesplan działania. Wyślij maile do kilku firm i powiedz co potrzebujesz. Wtedy dostaniesz przybliżoną wycenę takiego serwisu internetowego. Następnie spytaj się o możliwości i koszty jego promocji w Internecie. Znając te dane posiadasz już pojęcie o kosztach jakie musisz ponieść w pierwszym roku działalności. Przez ten czas twój portal internetowy nie będzie generował żadnych przychodów. Dlatego musisz się przygotować na jego dofinansowanie. Nie gra tu roli czy jest to transport medyczny ludzi chorych czy portal internetowy dla prawników. Nikt nie da złamanego grosza za reklamę na świeżo powstałym portalu. Tak to kształtuje się w rzeczywistości.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml