Problem z kotłem na eko groszek - wygasa piec

1.podrygalapawel » 16 maja 2016, 12:15

Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z moim kotłem na eko groszek. Od pewnego czasu samoczynnie gaśnie po jakimś czasie. Jest to już jego trzeci sezon w naszym domu i do tej pory nie było problemów. Teraz jak zmienia się na tryb czuwania to po jakimś okresie gaśnie i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przechodzi w stan letni to nie ma tego problemu. Próbowałem wielu ustawień i nic. Sprawdzałem również na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju sprawami?

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 16 maja 2016, 12:58

Po pierwsze to właśnie od kominiarza należy zacząć. Jak masz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż ekogroszek niewłaściwie się spala. Brak odpowiedniego ciągu jest tego pierwszą oznaką. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:
Cytuj

3.podrygalapawel » 16 maja 2016, 13:22

Podziękował za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie wzywałem od zainstalowania kotła w mieszkaniu. Poszukam speca od kominów i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml