Co jest powodem, że moja strona nieustannie spada w wynikach?

1.henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Posiadam duży problem z moją stroną internetową. Od dłuższego okresu systematycznie spada w rezultatach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na frazę dentysta Radom była w czołówce wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby poprawić obecną sytuację. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Witaj. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały dużą moc stronie WWW. Stąd dobre pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje odnośniki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samemu pozycjonować swoją stronę, ale tu trzeba mieć wiele wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml