Jak konkurencja to robi?

1.mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Witam, jestem właścicielem firmy która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, lecz wiele ludzi pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. A budowanie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie WWW. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FaceBooku. Niestety nie widać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:
Cytuj

2.annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim źródłem wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże profity dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypromujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego musisz zacząć ich tworzyć znacznie więcej. Jest dużo stron gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za free. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml