Sprawdzony dentysta w miejscowości Radom

1.annasowa90 » 13 maja 2016, 11:50

Dzień dobry, szukam rzetelnego dentystę w Radomiu. W Internecie jest wiele gabinetów dentystycznych. Natomiast jak już sprawdzimy komentarze na forach to już tak dobrze to nie wygląda. Muszę zrobić dwa implanty. Wydatek duży i chciałabym, aby było to wykonane należycie i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 13 maja 2016, 12:23

Część, sam miałem identyczny problem z implantami. Ile się naszukałem w sieci dentystów i opinii. W końcu zdecydowałem się na tą dentystkę z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony należycie. Noszę go już 3 lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Pokarm mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest dobrze spasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po sprawie. Cenowo jest porównywalna do innych stomatologów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:
Cytuj

3.podrygalapawel » 16 maja 2016, 9:37

Cześć. Nie mogę nic powiedzieć na temat tej placówki stomatologicznej. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Jest to Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio zrobić zęby. Posiadają oni też podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy możesz zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml