Szukam niedrogiego krawca do wykonania firanek w mieszkaniu

1.annasowa90 » 02 cze 2016, 13:22

Cześć. Jestem na etapie meblowania swojego domu. Sporo robót remontowych jest już zakończonych i zostały już tylko ostatnie szlify, które mają nadać charakteru pokojom. Dużo uroku dają dobrze uszyte firanki. Dlatego poszukuje pomysłu na nie oraz namiarów na dobrego krawca, który potrafi je uszyć. Jakieś sugestie?

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 02 cze 2016, 13:30

Dzień dobry. Ja osobiście preferuje takie zestawienia jak chodzi o firanki do domu: - doskonale komponują się wszelkiego rodzaju odcienie szarości z bielą. Jeśli dołożymy do tego drobne dodatki i plisowane upięcie to rezultat zawsze jest imponujący. Możesz też pomyśleć o brązie - jest często wybierany w tym sezonie. Jak rozchodzi się o dobrego krawca to mogę polecić ci ten serwis internetowy: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/11/15/jak-dobrac-dobre-banki-chinskie-cellulit-by-mozna-bylo-stwierdzic-szybko-wyniki-ich-oddzialywania/ - znajdziesz tam sporo fachowców z twojego miasta. Więc gwarantuje, że znajdziesz dobrego krawca w twoim mieście. W praktycznie każdym z salonów krawieckich jest też ekspozycja materiałów, która pomoże w wyborze. Posiadają również katalogi z przykładowymi fasonami firanek - to też ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Bez ściemy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml